Martijn Boerkamp
www.fpdedenkkamer.nl
martijn@fpdedenkkamer.nl

filosofische coaching, filosoferen met kinderen, filosoferen in organisaties

Erik Boers
www.comeniusleergang.nl
boers@comeniusleergang.nl

gespreksbegeleiding, dialoogvaardigheden, deugdzaam bestuur, interactieve voordracht

Wendy van den Broek-de Bruijn
www.dedenkstoel.nl
wendy@dedenkstoel.nl

filosofisch spreekuur, filosofisch speelkwartier

Nilo Daniel
www.nilodaniel.nl
info@nilodaniel.nl

socratisch gesprek, socratische methode

Jacobien van Dorp
LinkedIn
jacobienvandorp@gmail.com

socratisch (zelf)onderzoek, deugdzaam bestuur, kinderfilosofie

Jurjen van de Groep
LinkedIn
jurjenvdgroep@gmail.com

contemplatieve gesprekken, verbindende gesprekken

Astrid Hamster-van den Heuvel
avandenheuvel@hotmail.com

gespreksbegeleiding, morele beraden, burgerberaden, kinderfilosofie

Marja Havermans
www.filosofischegesprekken.nl
marjahavermans@gmail.com

filosofisch consult, socratisch gesprek

Ariane van Heijningen
www.denkplaats.nl
ariane@denkplaats.nl

socratisch coach, opleider in socratisch coachen, reflectieve gespreksvoering

Paulien Hilbrink
www.kinderfilosofie.nl
paulien@kinderfilosofie.nl

kinderfilosofie, filosofische gesprekken, filosofisch onderwijs

Paulien ’t Hoen
www.radius-svp.nl
paulien@radius-svp.nl

nieuw denken, ruimte in complexiteit, filosofie dóén

Jos Kessels
www.eidoskoop.nl
mail@joskessels.nl

socratisch gesprek, ideeën kijken

Joop Kools
LinkedIn
joopkools@gmail.com

gesprekken, Socratisch Café Utrecht, moreel beraad

Klaartje Kluiters
LinkedIn
klaartje@cestclaire.nl

gesprekken, leiderschap

Bas Mesters
www.basmesters.nl
basmesters@gmail.com

ethische journalistiek, socratisch gesprek, burgerberaden, boeken & interviews

Timon Meynen
www.faidros.nl
timon.meynen@faidros.nl

filosofisch consult, socratisch gesprek, moreel beraad

Claudia Pino
LinkedIn
clau_dia@live.nl

socratisch gesprek, communicatie, music performance

Erik Pool
www.erikpool.nl
erikpool@mac.com

ethiek & dialoog, gespreksleiderschap & dialoogbouw, boeken & artikelen

Chantal Richter
www.denkmolen.nl
chantal@denkmolen.nl

1-op-1 filosoferen, filosoferen in groepen

Eline Ruinemans
www.dialoogincrisistijd.nl
info@elineconsult.nl

lichaamsgerichte dialoog, socratisch gesprek, intervisie

Jan Ewout Ruiter
www.lerenfilosoferen.nl
jan.ewout.ruiter@visieontwikkeling.nl

visieontwikkeling, meesterschap, verbeeldingskracht, luisteren

Marion Smit
LinkedIn
marion_smit@hotmail.com

gespreksgroepen, socratische dialoog, 1-op-1 gesprek, visie ontleden

Jorrit Stevens
www.denkadviseren.nl
jorrit@denkadviseren.nl

denkadviseren, aandachtig leren, verwonderd en ontstroevend adviseren, sinds 1984

Sandra Tax
LinkedIn
info@socratax.com

socratisch onderzoek, aristotelische deugdreflectie

Hans Vonk
www.praktischfilosoferen.nl
hvonk@upcmail.nl

filosofische counseling, socratisch gesprek, moreel beraad